home
Content for id "labogamenu" Goes Here
arrow LABOGA CABLES

Model 212F

212 black
Poszerzona kolumna 2 x 12" na dwóch głośnikach Celestion Vintage 30. Jest to konstrukcja całkowicie zamknięta z tyłem mocowanym na śrubach. Głośniki montowane są od tyłu, gdzie znajduje się puszka z dwoma gniazdami jack.

 

 

Dzięki temu, że kolumna posiada dwa głośniki, charakteryzuje się pełniejszym brzmieniem niż konstrukcje z jednym głośnikiem i nie jest tak uciążliwa w transporcie, tak jak konstrukcje 4 x 12".Jednocześnie możliwe jest zestawienie dwóch kolumn razem. Pozwala na to puszka z 212 - tyłgniazdami jack połączonymi równolegle - kolumny łączy się "łańcuchowo". Zestaw dwóch kolumn 212 jest bardziej uniwersalny niż pojedyncza kolumna 412.

 

Dodatkowo, szerokość kolumny jest taka sama jak w modelu 412, co umożliwia wykorzystanie jej jako "dolna cześć" zestawu 412 + 212. W przypadku tej kolumny nie ma wątpliwości, ze jakiśwzmacniacz będzie wystawał poza jej obrys.

Większe wymiary kolumny skutkują niewielkim zwiększeniem skuteczności odtwarzania niskich częstotliwości w stosunku do kolumny 212S, jednak nie tak dużym jak w przypadku kolumny 412.

 

Dostępne konstrukcje:

 

  • STANDARD - wersja z płyty wiórowej, charakteryzuje się miękkim i dłużej wybrzmiewającym basem.
  • CLASSIC - wersja ze sklejki, co sprawia, że brzmienie jest bardziej suche, mocniejszy za to jest atak, ale bardzo szybki i precyzyjny bas.
  • PREMIUM - wersja połączenia płyty wiórowej ze sklejką. Konstrukcja ta powstała w wyniku doświadczeń wyciągniętych z lat praktyki w budowie kolumn gitarowych. Połączenie to powoduje ze brzmienie posiada szybki bas, przy zachowaniu wybrzmiewania - czyli kompromis miedzy wersjami Classic i Standard.

 

Dane :
  • Moc: 120W RMS
  • Impedancja: 4Ω , 8 Ω lub 16Ω
  • Wymiary: 750 x 520 x 350,
  • Waga: 26 kg,
  • możliwość montażu kółek.

 

 

Opcje wykończeniowe - na indywidualne zamówienie:

Wheel Istnieje możliwość zamontowania kółek gumowych z hamulcem. Są one bardzo wytrzymałe - max. 50kg na jedno oraz posiadają hamulec z metalowym elementem zatrzymującym gumowe kółko.

Opcje dodatkowe - za dopłatą:

Pokrowiec Pokrowiec wykonany jest ze specjalnego materiału  "Kodura 600D" na piance 10mm, przód pokrowca zostal dodatkowo usztywniony Naturflexem 10mm.


[góra]

 
 
 

 

 
news
 
special
 
newsletter
------------------------------------------------------------------
Copyright © 2004 - 2011 LABOGA.
Full rights reserved.